דרושים הייטק סטודנטים

     

בארץ ישראל של המאה ה-21 סטודנטים יכולים לעבוד גם בהייטק – הידע אשר סטודנטים רבים צוברים במהלך שנות הלימוד שלהם גם במסגרת הביתית והצבאית מקנה להם את האופציה לעבוד בחצאי ורבעי משרה בחברות רבות בשוק ההיטק הישראלי.

אך מה קורה שהתחרות על משרות סטודנטים הולכת וגדלה ?

ישראל היא אמנם מדינת הייטק, אך קבלה לתפקידים נחשבים בעולם זה במיוחד עבור סטודנטים היא לא פשוטה בכלל, בשביל שתוכלו לעלות את סיכויי ההצלחה שלכם ולהתברג בתפקיד איכותי ומתגמל במשרת סטודנט אתם חייבים להיעזר בחברת השמה מקצועית אשר מתמחה במשרות הייטק.

איילת טק – דרושים הייטק סטודנטים – חברת השמה עבור סטודנטים בעולם ההייטק

חברת "איילת טק" הינה חברת בוטיק, המתמחה במתן פתרונות השמה מיידיים למגזרים – ההייטק, העסקי והפיננסי – עבור מגוון תפקידים בדרג הבינוני והבכיר.

החברה מנוהלת ע"י איילת ליפין, בוגרת תואר שני במנהל עסקים ומנתחת מערכות מידע. איילת הינה בעלת התמחות אינטר-דיסציפלינארית רבת שנים בניהול תהליכי משאבי אנוש וכ"א, בניהול יחידת מיקור חוץ ובגיוס ואבחון בחברות הייטק שונות.

אנו פועלים בשיטה ייחודית לגיוס עובדים בתחום ה- Outsourcing: במסגרת תהליך הגיוס אנו פועלים לקידום העסקת יועצים חיצוניים עבור פרויקטים מגוונים בתחום התוכנה בחברות שונות, בהסכמי שת"פ עם חברות תוכנה.

החברה עזרה כבר למספר לא מבוטל של סטודנטים למצוא עבודה בשוק ההייטק הישראלי – מדוע שאתה לא תהיה חלק מההצלחה?

למידע נוסף על דרושים הייטק סטודנטים צור קשר כעת ונחזור אליך בהקדם האפשרי.

Thanks! Message sent.