חברות השמה בעידן החדש

 

בעידן האינטרנט הנוכחי קיימים אתרים רבים ומגוונים לחיפוש משרות, אך עדיין אין תחליף לאופן בהן פועלות חברות השמה המשמשות כלי עזר הכרחי עבור מחפשי העבודה.

חברת השמה איילת-טק, בשונה ממרבית חברות השמה הייטק בשוק, פועלת כבוטיק השמה ייחודי,  מעניקה למועמד הרגשה של בית חם ודלת פתוחה, יחס אישי, כבוד, וכן הכוונה וליווי צמוד עד לשלב קליטתו  אצל הלקוח. בנוסף החברה מלווה את העובד בחודשי עבודתו הראשונים אצל המעסיק ודואגת לקליטתו באופן חלק ומשביע רצון.
 

עבור מעסיקים, היתרון הברור של חברות השמה הינו חיסכון בזמן ומשאבים. חברת ההשמה לוקחת על עצמה את כל האחריות לתהליך מיון המועמדים, ביצוע ראיונות ובסופו של דבר מציאת העובדים המתאימים ביותר לחברה. בכך המעסיק חוסך לעצמו זמן יקר, חיסכון באנשי כ"א וחיסכון בכסף שהיה משקיע בפרסומים של המשרות באינטרנט ובעיתונים.
 

מעל הכל, בראש ובראשונה, חשוב למעסיק לקבל שירות אמין ומקצועי ממגוון חברות השמה אשר בחר לעבוד איתן, ועל כך נפרט:

                                                                                           

  • ישנם מקרים בהם המעסיק מפרסם משרה דחופה בקרב חברות השמה בהייטק ולהפתעתו מקבל מחברה או שתיים קורות חיים שכלל לא עונים על דרישות המשרה. מה יעשה במקרה כזה? יעבור לחברת השמה אחרת.

  • במקרים פחות נעימים שקורים לא פעם אחת, חברת השמה שולחת למעסיק קורות חיים העונים בדיוק על דרישות המשרה. המעסיק, בעודו בטוח כי חברת ההשמה ראיינה לעומק את המועמד והתרשמה מקצועית ואישיותית ממנו, מזמן את המועמד לראיון מקצועי ובראיון מתגלה אמינותה של חברת ההשמה: להפתעתו, מגלה המעסיק שאין שום קשר בין מה שכתוב בקורות חיים לבין התפקיד שאליו הגיע. כלומר, חברת ההשמה ששלחה לו את המועמד החליטה "לקצר את הדרך" ולדלות מאיזה מאגר קורות חיים העונים כביכול על הדרישות וכדי להקדים חברות השמה אחרות החליטה לשלוח ללקוח קורות חיים ללא כל ראיון מקדים עימו וללא התרשמות רצינית. מה נגרם למעסיק במקרה כזה? עוגמת נפש, בזבוז זמן יקר. תוצאה: חיפוש אחר חברת השמה אמינה.

 

חברת השמה איילת-טק, פועלת כבוטיק השמה להיייטק ע"י מתן יחס אישי ללקוח, משדרת אמינות לכל אורך הדרך, מאתרת במדויק מועמדים איכותיים בזמן תגובה מהיר מאוד, ממיינת בקפידה ועורכת ראיונות עומק עם כל מועמד לפני שליחת קורות חיים ללקוח.