חברת השמה להייטק

חברת חיפוש עבודה להייטק – איילת טק

חיפוש עבודה בעולם ההייטק הפך להיות הרבה יותר קשה משהיה בעבר, אמנם נפתחו המון חברות חדשות בעשר שנים האחרונות אך הדרישות עבור משרות הפכו להיות נוקשות יותר, אנשים בתחום ההייטק יכולים למצוא את עצמם מחפשים עבודה לעיתים גם יותר משנה, וגם כאשר ימצאו בסופו של דבר משרה , לא בטוח שהיא תתאים למה שהם כיוונו לו מלכתחילה.

חברת השמה להייטק במרכז 

אחת השיטות היעילות והמוכחות למציאת עבודה בעולם ההייטק היא קבלת עזרה מחברה מקצועית אשר מתמחה בהשמה בתחום ה-high tech  ויודעת למצוא עבור המתמודד למשרות שונות את המשרה המתאימה ביותר עבורו על פי נתוניו.

השמה להייטק בדרך החכמה והיעילה ביותר

חברת "איילת טק" הינה חברת בוטיק, המתמחה במתן פתרונות השמה מיידיים למגזרים – ההייטק, העסקי והפיננסי – עבור מגוון תפקידים בדרג הבינוני והבכיר.

השיטה שלנו שונה משל כולם – והיא פשוט עובדת כל פעם מחדש.

אנו דוגלים בשיטה ייחודית של השמה מוכוונת צרכי הלקוח על ידי מיון ואבחון מדוקדק של מועמדים, העונים על דרישות החברה, הן מבחינה מקצועית והן מבחינה אישיותית. זאת באמצעות שילוב בין הכוונה מדויקת של מועמדים עבור תפקידים המתאימים לניסיונם המקצועי, השכלתם ואישיותם, לבין פעילותנו בשיטת ה- Head Hunting לגיוס עובדים רלוונטיים.

 

בנוסף, אנו פועלים בשיטה ייחודית לגיוס עובדים בתחום ה- Outsourcing: במסגרת תהליך הגיוס אנו פועלים לקידום העסקת יועצים חיצוניים עבור פרויקטים מגוונים בתחום התוכנה בחברות שונות, בהסכמי שת"פ עם חברות תוכנה.

6 סיבות מספיק טובות כדי לבחור בחברת איילת טק

  • איתור מדוייק של מועמדים איכותיים

  • אנו פועלים בזמן תגובה מהיר מאוד! 

  • דלת פתוחה ואוזן קשבת לכל מועמד

  • טיפול אישי, מהיר ויעיל

  • הסכמי שת"פ עם חברות תוכנה

  • שיטת  Head Hunting

 

​למידע נוסף על חברות השמה הייטק במרכז צרו קשר אל חברת איילת טק כעת ונחזור אליכם בהקדם האפשרי ותהנו משירות איכותי ומקצועי.

Thanks! Message sent.